• Kurumsal Kimliğinize Uygun Tasarımlar
  • Web Çözümleri Broadway Sahnesi
  • Tasarım ve İçerik Yönetiminde Özgürlük
  • W3C Formatında Seo Uyumlu Web Siteleri

İçerik Yönetimli Web sitesi sahibi olmak CMS

İçerik Yönetimli Web Siteleri ( CMS ) günümüzde bir web sitesi alt yapısı içerisinde mutlaka olması gereken bir nitelik halini almıştır. Web sitenizi statik olarak tasarlamak ve değişiklik yapmak istediğinizde html dosyaları ile boğuşmak hem zaman hem de üretkenlikte kayıplara neden olmaktadır. Bir çok firma artık sitelerinin içeriğini kendisi değiştirmek, web sayfaları oluşturabilmek için içerik yönetimli web sitelerini tercih etmektedir.

İyi planlanım bir web sitesi projesi, Tasarım, Uygulama, İçerik Yönetimi, Arama Motoru Optimizasyonu, Mobilite ve Sosyal medya konularına hızlı şekilde cevap verebilmelidir. İçerik Yönetimi bir web projesinin omurgasını oluşturur. Çünkü tüm diğer nitelikler içerik yönetim sistemi ile paralel ilerleyebilmektedir. Örneğin yeni bir sayfa oluşturduğunuzda, bu sayfa kendi kendine arama motoru optimizasyonunu yapabilmeli aynı zamanda mobil cihazlarda da görüntülenebilmelidir. Bu sayfanın farklı dillerde de olabileceğini göz önüne aldığınızda tüm bunları karşılayan bir web sitesi içerik yönetimi sistemi gereksinimi ortaya çıkar.

IW içerik yönetimli web sitesi platformu, tüm ihtiyacınızı tek noktadan karşılayabilen gelişmiş bir üründür. IW alt yapısına sahip içerik yönetimli bir web siteniz varsa başka bir şey düşünmenize gerek kalmadan tüm odağınızı içerik ve üretkenliğe verebilirsiniz. Böylece diğer teknik konularda çalışma yapmazsınız.

IW alt yapısında içerik yönetimli web sitesi sahibi olmak, kurumsal kimliğinize özel web tasarımı ve uygun içerik yönetimli web sitesi çözümleri ile tüm bu ayrıcalıkları size sağlayacaktır.

BLOG ARŞİV
v

Blog arşivimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Başlıklar içinde arama yapabilirsiniz.

EN POPÜLER 5 BLOG

En çok okunan son beş Blog umuz...