• Kurumsal Kimliğinize Uygun Tasarımlar
  • Web Çözümleri Broadway Sahnesi
  • Tasarım ve İçerik Yönetiminde Özgürlük
  • W3C Formatında Seo Uyumlu Web Siteleri

IW WEB TASARIM VE İÇERİK YÖNETİMİNİ SEÇMENİZİN 10 NEDENİ

Amacımız işletmenize yönelik internet sitenizin kurulum ve yönetim sürecini mümkün olduğunca kolaylaştırmaktır.

1

TASARIM

Kurumsal kimlik yapınıza veya projenize uygun kusursuz tasarımlar saglıyoruz. Bunu yaparken işinizin kapsamında hangi faaliyetleri gerçeklestirdiginizi ve sizi rakiplerinizden farklı kılan unsurları ortaya çıkaran tasarımı gerçeklestiriyoruz.

2

ZAMAN

İyi planlama ve tecrübelerimize güvenerek sitenizi en kısa zamanda hazırlıyoruz. Zaman kaybına neden olan tüm faktörleri ortadan kaldırdık.

3

KABİLİYET

Kullanımı kolay içerik yönetim sistemimiz zengin kontrolleri sayesinde, web siteniz üzerinde size kabiliyet kazandırır ve sayfa tasarımları üzerinde yaratıcı fikirler geliştiremenize olanak sağlar.

4

KAZANÇ

Yüksek performans ve teknolojiye sahip yazılım ile sınırsız destek çözümlerine, bütçenize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Boşa para ödemez ve destek paketleri ile yoğun iş temponuzda ek personel maliyetleri oluşturmazsınız.

5

HEDEF

İnterneti, iŞ stratejilerinin önemli bir parçası şeklinde kullanmak isteyen işletmelere, internet sitesinde neler başarmak istediğini tanımlayan bir “hedef” belirliyoruz.

6

ANALİZ

Sistemimiz içinde "Web Master Tool", "Google Analytics" gibi özel araçlar ve cms panel sayesinde raporlamalar yapabilirsiniz. Bu raporlar sayesinde web sitenizin performansını, arama listelerini, ziyaretci bigilerini analiz ederek degerlendirme şansına sahip olacaksınız.

7

OPTİMİZASYON

Arama motoru dostu yazılıma sahipsiniz. İnternet sitenizi arama motorlarında en yüksek sansa sahip olmasını güvence altına almak amacıyla W3C formatında yapılandırıyoruz. İçerik yönetimi sistemimiz ile meta kontrolü sizde.

8

TEKNOLOJİ

Popüler tarayıcılarda yüksek performanslı ve sorunsuz çalışan , son teknikler ile desteklenmiş web sitesi ve yeni geliştirilmiş web kontrolleri ile donatılmış içerik yönetim sistemi sunuyoruz.

9

GELİŞTİRME

Esnek ve geliştirilebilir yapı üzerinde kurulu uygulamamıza, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni modüller ve projeler ekleyebilirsiniz. Böylece uygulama maliyetlerini büyük oranda düşürmüş olursunuz.

10

DESTEK

Anlamakta zorlanabileceğiniz terimler kullanmıyoruz ve teknik konuları gereğinden fazla karmaşık hale getirmiyoruz. Amacımız site yönetimi, internet teknolojileri ve internet pazarlamaları gibi konuların her aşamasında sizlere destek vermek.